آیا عضویت در کیونت موجب سوء پیشینه خواهد شد؟

با سلام برای بنده به تاریخ 95/9/06 توسط دادگاه کیفری 2 ابلاغیه صادر شده ولی ابلاغیه دیر به دست بنده رسیده و دادگاه در غیاب بنده حکم زیر را95/9/9صادر کرده به لحاظ فقد دلیل اثباتی مبنی بر تحقق بزه از ناحیه متهم و باستناد به ماده 4 قانون ایین دادرسی کیفری وماده 120قانون مجازات اسلامی رای برایت متهم را صادر وظرف 20 روز مهلت اعتراض به صورت حضوری است به خاطر عضوبت در شرکت هرمی کیونت.می خواستم بدونم ایا سوسابقه برای من به وجود میاد یا نه وضمنا پرونده در این حال بسته میشه یا نه چون هیچ شاکی خصوصی ندارم ممنون میشم جواب بدین.

پاسخ

خیر برای شما سوء پیشینه منظور نخواهد شد به دلیل اینکه حکم برائت شما صادر شده است و محکوم نشده اید.


اگر پاسخ من به شما کمک کرده است، با من تماس بگیرید تا وکالت پرونده شما را به عهده بگیرم.
تلفن تماس: ۸۷۱۳۲ داخلی ۱

دیدگاه‌ها

پرسش خود را مطرح کنید

فرم ثبت مشاوره حقوقی آنلاین

کپچا
عبارت نمایش داده شده داخل تصویر را در کادر مربوطه وارد کنید
8 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
۲۵,۳۶۸ سوال حقوقی پاسخ داده شده

پربازدیدترین‌ مشاوره های حقوقی