• صفحه خانگی
  • <
  • ارث
  • <
  • آیا می دانید که هیچ کس نمی تواند تمامی اموالش را وصیت کند؟v

آیا می دانید که هیچ کس نمی تواند تمامی اموالش را وصیت کند؟v

هیچ کس نمی تواند تمامی اموالش را وصیت کند، که از میان وراثش فقط به یک نفر برسد…

در قانون مدنی،  ماده ۸۴۳ ذکر شد:

وصیت زیاده بر ثلث ترک نافذ نیست. مگر به اجازه وراث و اگر بعضی از ورثه اجازه دهد، فقط نسبت به سهم اونافذ است !
این مطلب را از دست ندهید:  ارث نوزاد و شرح اطلاعاتی از ارث نوزاد قانون مدنی در ماده ۸۷۵
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

همکاری با گروه وکلای یاسا، تجربه ای زیبا در زمینه تحقق عدالت در هر ابعادی برای من بوده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی با بهترین وکلای ایران ۸۷۱۳۲ - ۰۲۱درخواست مشاوره