برای امتیاز دادن وارد شوید و یا اگر حساب کاربری ندارید ثبت‌نام کنید

حق سنوات در شرکتی که در آن بیمه نیستم

با سلام می خواستم بدونم اگه تو یه شرکت ۲ سال سابقه کار داشته باشم ولی بیمه اون شرکت نباشم و بیمه جای دیگه ای باشم حق سنوات دارم یا نه؟

۲۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۰
۰

۱ پاسخ برای این پرسش ثبت شده

با سلام خیر امکان دریافت سنوات بصورت قانونی وجود ندارد. مگر با توافق شما و کارفرما. با تشکر

۲۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۰
امیری ۲۷ دی ۱۳۹۳
با سلام،پس آیا ماده ۳۴ تامین اجتماعی برای ما صادق نیست .همچنین اینجانب قرارداد کار هم با شرکت مذکور دارم.متشکرم
حسام شفیع راد ۲۵ اسفند ۱۳۹۵
سلام وخسته نباشید من سال94هفت ماه دریک شرکت کار می کردم که شرکت حدود سه میلیون ونیم از حقوق من را نداد وبعد از شکایت توسط اداره کار مربوطه هیئت تشخیص رای به متهم شناختن کارفرما و اجرای احکام دادگستری رای به توقیف اموال ان شرکت دادولی در زمان اجرای تو قیف اموال کارفرما مانع اجرای حکم ماموران نیروی انتظامی شد ومن وقتی به دادگاه رفتم تا از اوضاع پرونده باخبر بشوم به من گفتند که مبلغ سیصدهزارتومان به حساب دادسرا بابت ارزیابی کارشناسی مال توقیف شده(حکمی که اجرانشده) بپردازم و من به دلیل شک دررسیدن به حقوقم دیگر به دادسرا نرفتم-سوال:ایا من بعد از یکسال ونیم میتوانم دوباره پرونده را پیگیری کنم و در صورت پیگیری به حقوقم خواهم رسید ومهمتر این که برای رسیدن به این حقوق چه مقدار باید هزینه بپردازم چه مالی و چه اداری
کاربر مهمان ۵ فروردین ۱۳۹۶
در صورتیکه حکم قطعی صادر شده باشد در حال حاضر میتوانید شما برای اجرای آن اقدام نمائید. موفق باشید
ثبت دیدگاه

پاسخ سوال خود را نگرفته‌اید؟

میتوانید یکی از راه‌های زیر را امتحان کنید

مشاوره حقوقی تلفنی
در کمتر از ۳۰ دقیقه از طریق تلفن مشکل خود را توسط وکلای متخصص حل کنید، در هر کشور یا شهری که هستید می توانید وقت مشاوره تلفنی رزرو کنید و از طریق تلفن به وکیل مورد نظر متصل شوید.
وقت مشاوره تلفنی رزرو کنید
مشاوره حقوقی حضوری
با گرفتن مشاوره حضوری تا مقدار زیادی در روند تصمیم گیری برای شروع پروسه حقوقی خود در وقت و زمان صرفه جویی کنید. یاسا کیفیت کلیه مشاوره های حضوری را تضمین می کند.
وقت مشاوره حضوری رزرو کنید
Default