اگر سایت گروه وکلای یاسا به شما جهت حل مشکلات حقوقی کمک کرده است لطفا با شماره ۸۷۱۳۲ - ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید تا وکالت پرونده شمارا به عهده بگیریم.

مشاوره با وکیل (۰۲۱) ۸۷۱۳۲

برای امتیاز دادن وارد شوید و یا اگر حساب کاربری ندارید ثبت‌نام کنید

حضاتت فرزند در صورت تغییر محل زندگی چگونه میباشد؟

با سلام.من پدر یک فزند سیزده ماهه هستم که دارنده حضانت هستم.در حکم آمده محل ملاقات در محل دارنده حضانت است.با توجه به مشکل کاری میبایست به شهر دیگری منتقل بشم ولی قاضی پرونده که ریاست دادگاه رو داره گفته باید ماهی یکبار بباریش محل سکونت مادر که با توجه به شیر خوار بودن بچه و مسافت بسیار دور و مرخصی ندادن امکانش نیست باید چیکار کنم

۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۰۳
۰

۱ پاسخ برای این پرسش ثبت شده

با سلام

با توجه به اینکه محل نگهداری بچه محل اقامت پیش از طلاق است و با توجه به ماده ۱۱۷۴ قانئن مئنی در صورتی که زوجین درباره ی محل ملاقات به توافق نرسند جزییات را دادگاه تعیین میکند.و شما ئر صورت عدم توافق با زوجه طبق حکم دادگاه باید عمل نمایید.

موفق باشید.

اگر پاسخ من به شما کمک کرده است، با من تماس بگیرید تا وکالت پرونده شما را به عهده بگیرم.
تلفن تماس: ۸۷۱۳۲ - ۰۲۱ داخلی ۱

۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۳۳
۰
دیدگاه‌ها (۰)
ثبت دیدگاه

پاسخ سوال خود را نگرفته‌اید؟

میتوانید یکی از راه‌های زیر را امتحان کنید

مشاوره حقوقی تلفنی
در کمتر از ۳۰ دقیقه از طریق تلفن مشکل خود را توسط وکلای متخصص حل کنید، در هر کشور یا شهری که هستید می توانید وقت مشاوره تلفنی رزرو کنید و از طریق تلفن به وکیل مورد نظر متصل شوید.
وقت مشاوره تلفنی رزرو کنید
مشاوره حقوقی حضوری
با گرفتن مشاوره حضوری تا مقدار زیادی در روند تصمیم گیری برای شروع پروسه حقوقی خود در وقت و زمان صرفه جویی کنید. یاسا کیفیت کلیه مشاوره های حضوری را تضمین می کند.
وقت مشاوره حضوری رزرو کنید