برای امتیاز دادن وارد شوید و یا اگر حساب کاربری ندارید ثبت‌نام کنید

در ورشکستگی شرکت تعاونی، نقل و انتقال سهام امکان پذیر است؟

.در ورشکستگی شرکت های تعاونی آیا نقل و انتقال سهام شرکت به اشخاص خارج از شرکت مثلا طلبکاران ممکن هست یا نه؟؟؟؟؟؟

۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۱
۰

۱ پاسخ برای این پرسش ثبت شده

طلبکاران می توانند در مقابل بدهی خود سهام شرکت را به عنوان بدهی خود بردارند.

۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۵۱
مرضیه محمدی ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴
در شرکت تعاونی با سهام برابر که طبق ماده 12 بخش تعاون انتقال به غیر عضو جایز نیست چگونه می توان انتقال به طلبکار داد
نقی محمدی ۱۳ آذر ۱۳۹۵
باسلام من میخام یک ملک گاو داری بخرم منتها این ملک سندش اوقافیه به نظرتون دردسر نمیشه برام یعنی اوقاف هر وقت دلش خاست میتونه از من ملکو بگیره یا اگه بخاد بگیره باید خسارت منو چیزایی که اونجا ساختمو بده ممنون
کاربر مهمان ۱۴ آذر ۱۳۹۵
به دلیل اینکه در وقف عین مال حبس و منافع آن تسیل میشود لذا نمیتوانید آن را خریداری کنید و فقط میتوانید اجاره کنید. موفق باشید
ثبت دیدگاه

پاسخ سوال خود را نگرفته‌اید؟

میتوانید یکی از راه‌های زیر را امتحان کنید

مشاوره حقوقی تلفنی
در کمتر از ۳۰ دقیقه از طریق تلفن مشکل خود را توسط وکلای متخصص حل کنید، در هر کشور یا شهری که هستید می توانید وقت مشاوره تلفنی رزرو کنید و از طریق تلفن به وکیل مورد نظر متصل شوید.
وقت مشاوره تلفنی رزرو کنید
مشاوره حقوقی حضوری
با گرفتن مشاوره حضوری تا مقدار زیادی در روند تصمیم گیری برای شروع پروسه حقوقی خود در وقت و زمان صرفه جویی کنید. یاسا کیفیت کلیه مشاوره های حضوری را تضمین می کند.
وقت مشاوره حضوری رزرو کنید
Default