برای امتیاز دادن وارد شوید و یا اگر حساب کاربری ندارید ثبت‌نام کنید

حضانتمن پدرم فوت شدن و حضانتم رو ب پدر بزرگم دادن من ۱۶سالمه ایامیتونم گواهی رشد بگیرمم؟

سلام خسته نباشید من پدرم فوت شدن و حضانتم رو ب پدر بزرگم دادن من ۱۶سالمه ایامیتونم گواهی رشد بگیرمم؟

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۱
۰

۱ پاسخ برای این پرسش ثبت شده

مراجعین به دایره سرپرستی افرادی هستند که معمولاً یک فرد محجور در خانواده داشته باشند که محجور به استناد ماده 1207 قانون مدنی اشخاصی هستند که از تصرف در اموال و حقوق مالی خود ممنوع هستند شامل:

  • صغار
  • اشخاص غیر رشید ( کی که تصرفات او دراموال و حقوق مالی خود عقلائی نباشد)
  • مجانین .که تصرف در اموال این اشخاص به عهده ولی یا قیم آنان زیر نظر دایره سرپرستی است وچنانچه کودک زیر 18 سال یا محجور یا سفیه ومجنون دارای اموال باشد دایره سرپرستی بر آن نظارت میکند، تا آن صغیر حکم رشد بگیرد یا بالغ شود و محجور تا مادامیکه زنده است و یا رفع حجر بگیرد دایره سرپرستی موظف است براموال او نظارت کند که حیف و میل نشود و حقوق وی تضییع نگردد.


  • اگر پاسخ من به شما کمک کرده است، با من تماس بگیرید تا وکالت پرونده شما را به عهده بگیرم.
    تلفن تماس: ۸۷۱۳۲ - ۰۲۱ داخلی ۱

    ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۸
    ۰
    دیدگاه‌ها (۰)
    ثبت دیدگاه

    پاسخ سوال خود را نگرفته‌اید؟

    میتوانید یکی از راه‌های زیر را امتحان کنید

    مشاوره حقوقی تلفنی
    در کمتر از ۳۰ دقیقه از طریق تلفن مشکل خود را توسط وکلای متخصص حل کنید، در هر کشور یا شهری که هستید می توانید وقت مشاوره تلفنی رزرو کنید و از طریق تلفن به وکیل مورد نظر متصل شوید.
    وقت مشاوره تلفنی رزرو کنید
    مشاوره حقوقی حضوری
    با گرفتن مشاوره حضوری تا مقدار زیادی در روند تصمیم گیری برای شروع پروسه حقوقی خود در وقت و زمان صرفه جویی کنید. یاسا کیفیت کلیه مشاوره های حضوری را تضمین می کند.
    وقت مشاوره حضوری رزرو کنید