مشاوره حقوقی تلفنی بنیاد وکلا
برای امتیاز دادن وارد شوید و یا اگر حساب کاربری ندارید ثبت‌نام کنید

آیا مادر میتواند حضانت فرزند 9 ماهه را نپذیرد؟

با سلام خداقوت آیا پدر می تواند اظهارنامه بده و اشاره کنه به ماده 1169 که مادر مکلف به حضانت است. حالا مادر می تواند حضانت فرزند را قبول نکند ؟ اگر مادر حضانت بچه را قبول نکند آیا میشود از قاضی حکم گرفت که مادر باید حضانت قبول کند؟ در ضمن مادر به علت عمل شیر ندارد دکتر تا 1 سال استراحت دادن حتی وزن 1 کیلو هم بر ندارن . تشکر.

۱۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۰
۰

۱ پاسخ برای این پرسش ثبت شده

بهرحال نگهداری  فرزند با والدین هست و طبق قانون حضانت تا 7 سالگی حق و تکلیف  مادر است و دختر و بسر از 7 تا 9 و 15 سالگی با بدراست حال اگر مادرتوان نگهداری فرزند را ندارد پدرباید نگهداری کند

مشاوره حقوقی تلفنی بنیاد وکلا
۱۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۶
۰
دیدگاه‌ها (۰)
ثبت دیدگاه

پاسخ سوال خود را نگرفته‌اید؟

میتوانید یکی از راه‌های زیر را امتحان کنید

مشاوره حقوقی تلفنی
در کمتر از ۳۰ دقیقه از طریق تلفن مشکل خود را توسط وکلای متخصص حل کنید، در هر کشور یا شهری که هستید می توانید وقت مشاوره تلفنی رزرو کنید و از طریق تلفن به وکیل مورد نظر متصل شوید.
وقت مشاوره تلفنی رزرو کنید
مشاوره حقوقی حضوری
با گرفتن مشاوره حضوری تا مقدار زیادی در روند تصمیم گیری برای شروع پروسه حقوقی خود در وقت و زمان صرفه جویی کنید. یاسا کیفیت کلیه مشاوره های حضوری را تضمین می کند.
وقت مشاوره حضوری رزرو کنید